G-SUITE

Proč G-Suite

Dobrý den dnešním dnem vznikl Vám i Vašim dětem oficiální Školní mailový účet pro komunikaci se školou v systému G-SUITE

Přihlašovací jméno do systému se skládá se z osobního čísla žáka a názvu domény naši školy. Písmenka r – z odlišují žákovský a rodičovský účet . Případně, pokud by druhý rodič vyžadoval samostatný přístup a ne společný školní e-mail, je k dispozici ve formátu rr  číslo žáka doména školy.

Vstupní heslo doporučujeme změnit při prvním přihlášení. Absence osobních údajů plně odpovídá požadavkům a standardům GDPR .

Systém je zaveden pro lepší komunikaci rodičů se školou a v období karantén pro potřeby distančního studia. Při běžné výuce najde systém uplatnění při zadávání rozšiřujícího učiva, na domácí úkoly aj.

Vy jako rodiče si můžete určit systém týdenních nebo denních notifikací, které Vám pravidellně bude systém zasílat na rodičovský účet/e-mail.

Při jakýchkoli problémech, ztráta hesla, nefunkčnost, případně jen rada, kontaktujte mě, na
filip@zs-smolkova.cz