INFORMACE PRO 9.ROČNÍK

Předání přihlášek na střední školy (odborná učiliště) proběhne  v pondělí 11.ledna 2021  od 10,00 do 11,00  ve vstupní hale ZŠ Smolkova.

Do budovy vstupujte jednotlivě a v roušce. Každý obdrží  dvě přihlášky + návod na jejich vyplnění. Vezměte si s sebou desky, popř. sešit formátu A4.

Informace o dalším průběhu přijímacího řízení budou žákům poskytovány průběžně s ohledem na aktuální situaci.

Atlas školství

Žáci devátého ročníku si mohou ve vrátnici školy vyzvednout publikaci ATLAS
ŠKOLSTVÍ. Jedná se o kompletní seznam pražských středních škol, včetně
adres, kontaktů, kódů atd.
Atlas bude pro vás připraven od pondělí, vždy od osmi do jedenácti hodin.

Schola Pragensis

SCHOLA PRAGENSIS 2020      >>>ke stažení<<<
čtvrtek 26.11. – sobota 28.11.
www.scholapragensis.cz
www.scholapragensis.online
Ve čtvrtek 26.11. v 10,00 bude zahájeno živé vysílání a do 12,00 budou žákům poskytnuty informace o přijímacím řízení.

Dny otevřených dveří
Vzhledem k současné situaci budou probíhat odlišným způsobem. Většina škol nabízí prohlídku po telefonické domluvě nebo on-line. Pokud je na stránkách školy uveden určitý termín, bude se prohlídka konat v omezeném počtu zájemců a za příslušných hygienických podmínek.