Školní rok


Organizace školního roku 2021/ 2022

Zahájení školního roku

1.9.2021 středa

Podzimní prázdniny 27.10.2021  –  29.10.2021 středa  –  pátek
Vánoční prázdniny 23.12.2021  –  2.1.2022 čtvrtek  –  neděle
Ukončení 1.pololetí 31.1.2022 pondělí
Pololetní prázdniny 4.2.2022 pátek
Zahájení 2.pololetí 1.2.2022 úterý
Jarní prázdniny 7.3.2022  –  13.3.2022 pondělí  –  neděle
Velikonoční prázdniny 14.4.2022 čtvrtek
Ukončení školního roku 30.6.2022 čtvrtek
Konzultační hodiny
Konzultační hodiny 22.11.2021 pondělí 1.stupeň 16:00 – 18:00, 2.stupeň 17:00 – 19:00
Konzultační hodiny 10.1.2022 pondělí 1.stupeň 16:00 – 18:00, 2.stupeň 17:00 – 19:00
Konzultační hodiny 25.4.2022 pondělí 1.stupeň 16:00 – 18:00, 2.stupeň 17:00 – 19:00
Pedagogické rady
1.čtvrtletí 22.11.2021 pondělí 14.00
2.čtvrtletí 24.1.2022 pondělí 14.00
3.čtvrtletí 25.4.2022 pondělí 14.00
4.čtvrtletí 27.6.2022 pondělí 13.00
Přehled státních svátků
28.9.2021 úterý Den české státnosti
28.10.2021 čtvrtek Vznik samostatného českého státu
17.11.2021 středa Boj studentů za svobodu a demokracii
1.1.2022 sobota Den obnovy samostatného českého státu
15.4.2022 pátek Velký pátek
8.5.2022 neděle Den vítězství
Přehled ostatních svátků
24.12.2021 pátek Štědrý den
25.12.2021 sobota 1. svátek vánoční
26.12.2021 neděle 2. svátek vánoční
17.4.2022 neděle Neděle velikonoční
18.4.2022 pondělí Pondělí velikonoční
1.5.2022 neděle Svátek práce
Den otevřených dveří
23.3.2022 středa 10:00 – 15:00
Zápis do 1.ročníku
6.4.2022 středa 1. termín 14:00 – 17:00
7.4.2022 čtvrtek 2. termín 14:00 – 17:00
Schůzka rodičů přijatých žáků
13.6.2022 pondělí 17:00
Ředitelské volno
27.9.2021 pondělí

Červen 2022

červen 2022

03.06.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
4B – Multikulti program projektová výuka – DDM – Divadlo na Cikorce
po 06.06.2022 Klub mladého diváka
út 07.06.2022 6B Procházka Prahou (Národní divadlo, Karlův most, Kampa)
10.06.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 13.06.2022 Schůzka rodičů žáků budoucích žáků 1. a PT  v 17.00
st 15.06.2022 PT výlet Malá Chuchle
17.06.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
24.06.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15) – konec výuky plavání.
po 27.06.2022 Pedagogická rada 14:.00
10.50 9.ročník  Slavnostní oběd
3AB výlet ZOO Chleby 8 – 13:00
út 28.06.2022 Vyučování út – stř   (PT  – 4.r.  11:40, 5.-7.r. 12:35, 8.-9.r 13:00)
st 29.06.2022
čt 30.06.2022 8.30 Rozloučení s 9.třídou (zákaz pyro, nápojů s obsahem alkoholu a tabákových výrobků)
Obědy 10.30 – 11.30

 

Květen 2022

květen 2022
po 2.5.2022 Rozhodnutí o přijetí do 1.třídy, seznam přijatých (web, škola)
Preventivní program MPP12 – 8.ročník
6.5.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
4B – Multikulti program projektová výuka – DDM – Divadlo na Cikorce
13.5.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
20.5.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)

4AB, 5AB ŠvP do 27.5.

so 21.5.2022 6B, 7AB, 8B, 9A Ozdravný pobyt do 27.5
po 23.5.2022 2AB Ozdravný pobyt  do 27.5.
27.5.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)

Duben 2022

Duben 2022
01.04.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
4B – Multikulti program projektová výuka – DDM – Divadlo na Cikorce
Počátek období zápisu k povinné školní docházce (§ 36 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb.).
st 06.04.2022 Zápis do 1.ročniku – 1. termín 14:00 – 17:00
1A,1B Divadlo v Dlouhé – Broučci
čt 07.04.2022 Zápis do 1.ročniku – 2. termín 14:00 – 17:00
08.04.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
čt 14.04.2022 Velikonoční prázdniny
15.04.2022 Velký pátek
po 18.04.2022 Pondělí velikonoční
22.04.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 25.04.2022 Pedagogická rada 14.00
Konzultační hodiny pro rodiče (1.st. 16 – 18 hodin, 2.st.17 – 19 hodin)
Preventivní program MPP 12
1. – 2. ročník
út 26.04.2022 Preventivní program MPP 12
3. – 5. ročník
st 27.04.2022 Preventivní program MPP 12
4. – 6. ročník
čt 28.04.2022 Preventivní program MPP 12
7. ročník
Konec období zápisu k povinné školní docházce (§ 36 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb.).
29.04.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
Preventivní program MPP 12
9. ročník

Březen 2022

ke stažení                                           březen 2022
čt 03.03.2022 3B Multikulturní program od 9:00
04.03.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
5A Multikulturní DDM Modřany – Divadlo na Cikorce
po 07.03.2022 Jarní prázdniny
út 08.03.2022 Jarní prázdniny
st 09.03.2022 Jarní prázdniny
čt 10.03.2022 Jarní prázdniny
11.03.2022 Jarní prázdniny
18.03.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
st 23.03.2022 10.00 – 15.00 Den otevřených dveří
25.03.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
4B – Multikulturní program projektová výuka – DDM – Divadlo na Cikorce
čt 31.03.2022 Konec lhůty pro určení náhradního termínu pro hodnocení žáka za 1. pololetí (§ 52 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb.).

Únor 2022

                                           únor 2022
út 1.2.2022 Začátek 2. pololetí období školního vyučování (§ 2 odst. 2 vyhlášky č. 16/2005 Sb.).
PROGRAM PROXIMA
4A 8 – 10:45  Obecné závislosti
7B 10:45 – 13:30 Vztahy v kyberprostoru
st 2.2.2022 PROGRAM PROXIMA
4B 8 – 10:45  Obecné závislosti
8B 10:45 – 13:30 Mediální gramotnost
čt 3.2.2022 PROGRAM PROXIMA
5A 8 – 10:45
4.2.2022 Pololetní prázdniny
11.2.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15) – začátek výuky (18 lekcí)
18.2.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
PROGRAM PROXIMA
6B 8 – 10:45 Závislosti na hrách a internetu
9A 10:45 – 13:30
25.2.2022 3AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)

Leden 2022

                                             leden 2022
po 3.1.2022 2.1.2022 odjezd na Lyžařský výcvikový kurs do 7.1. 2022
7.1.2022 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
Návrat z LVK
po 10.1.2022 Konzultační hodiny pro rodiče (1.st. 16 – 18 hodin, 2.st.17 – 19 hodin)
14.1.2022 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
PROGRAM PROXIMA
1A 8-10:45 Vztahy
6A 10:45-13:30 Závislosti na hrách a internetu
21.1.2022 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 24.1.2022 Pedagogická rada 14.00
út 25.1.2022 PROGRAM PROXIMA
1B 8 – 10:45 Vztahy
3A Kamarádství a vztahy
6B 10:45 – 13:30 Závislosti na hrách a internetu
7A Vztahy v kyberprostoru
st 26.1.2022 PROGRAM PROXIMA
3A 8 – 10:45  Kamarádství a vztahy
8A 10:45 – 13:30 Mediální gramotnost
28.1.2022 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.hodině, kurs 9.45 – 11.15) – konec výuky plavání
Změna rozvrhu 4AB na 2.pololetí (Konec kursu plavání)
Změna rozvrhu 3AB na 2.pololetí (Začátek kursu plavání)
Změna rozvrhu 4.A, 5.A na 2.pololetí (Vlastivěda – Přírodověda)
po 31.1.2022 Předání výpisu vysvědčení za 1.pololetí  (konce výuky PT  – 4.r.  11:20, 5.-7.r. 12:15, 8.-9.r 12:35)

Prosinec 2021

ke stažení

prosinec 2021
03.12.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15
út 07.12.2021 2.ROČNÍK – Bezpečný internet 8-10 2A, 10-12 2B
BESIP – 1A 10 – 10:45, 4AB 10 – 11:40
st 08.12.2021 BESIP – 2AB – 10 – 10:45, 5AB – 10 – 11:40, 3AB – 10:55 – 11:40
10.12.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 13.12.2021 Testování na onemocnění COVID-19
út 14.12.2021 8A, 8B, 9A – Karel Gott ve Westfield Chodov
1A 8:00-10:45 Proxima – Vztahy 1
6A 10:45 – 13:30  Proxima – Závislost na hrách a internetu
4AB – Výlet
čt 16.12.2021 2A – Kostel sv.Ignáce – O Betlémských ovečkách
17.12.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 20.12.2021 Ředitelské volno
út 21.12.2021 Ředitelské volno
st 22.12.2021 Ředitelské volno
čt 23.12.2021 Začátek vánočních prázdnin (§ 4 odst. 3 vyhlášky č. 16/2005 Sb.)
24.12.2021 Štědrý den
1. svátek vánoční
2. svátek vánoční
po 27.12.2021 Vánoční prázdniny
út 28.12.2021 Vánoční prázdniny
st 29.12.2021 Vánoční prázdniny
čt 30.12.2021 Vánoční prázdniny
31.12.2021 Vánoční prázdniny

Listopad 2021

listopad 2021
5.11.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 8.11.2021 Sběr papíru do 11.11
12.11.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
st 17.11.2021 Boj studentů za svobodu a demokracii
19.11.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15
po 22.11.2021 Pedagogická rada 14.00
Konzultační hodiny pro rodiče (1.st. 16 – 18 hodin, 2.st.17 – 19 hodin)
26.11.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)

Říjen 2021

ke stažení
01.10.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 04.10.2021 Třídní schůzky 1AB od 17:00
3AB škola v přírodě do 8.10
út 05.10.2021 Třídní schůzky 2AB, 4A, 5. – 9.ročník od 17:00
08.10.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
15.10.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
22.10.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
út 26.10.2021 Poučení o chování během podzimních prázdnin
st 27.10.2021 Podzimní prázdniny
čt 28.10.2021 Vznik samostatného českého státu
29.10.2021 Podzimní prázdniny

Září 2021

září 2021
st 1.9.2021 2.-9.ročník 1 vyučovací hodina, tj. do 8:45, testování COVID
1. a PT – přivítání žáků  v 8:15 ve vestibulu školy, 8:30 rodiče do ŠD
1. a PT  – „třídní schůzka“ rodičů žáků 9:00 – 9:30 v kmenových třídách (děti v ŠD)
Třídní ve svých třídách Do ŽK – od 2.-3.9. (2.-4 r do 11:20, 5.-7. r. 12:15, 8. – 9. r. 12:35)
Vyučování do 8:45 bez přezutí – Oběd od 11.00 do 12.00, dozory netřídní
Začátek školního roku (§24 odst. 1 zákona č.561/2004 Sb.)
čt 2.9.2021 1. a PT – 8.00 – 8.45, testování COVID, potom ŠD
Třídní ve svých třídách. (2.-4 r do 11:20, 5.-7. r. 12:15, 8. – 9. r. 12:35)
Volba zástupce tříd do školního parlametu
3.9.2021 1. a PT – 2 hodiny, potom ŠD
Třídní ve svých třídách  (2.-4 r do 11:20, 5.-7. r. 12:15, 8. – 9. r. 12:35
po 6.9.2021 1.-9. ročník testování COVID
Do 17.9. „prozatimní“ rozvrh
čt 9.9.2021 1.-9. ročník testování COVID
10.9.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
st 15.9.2021 Konec lhůty pro stanovení náhradního termínu opravné zkoušky a pro dočasnou docházku žáka  do nejbližšího vyššího ročníku (§ 53 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb.).
po 20.9.2021 Výuka dle platného rozvrhu na školní rok
24.9.2021 4AB – Výuka plavání (odjezd po 1.vyučovací hodině, kurs 9.45 – 11.15)
po 27.9.2021 Ředitelské volno
út 28.9.2021 Den české státnosti
čt 30.9.2021  Konec lhůty pro určení náhradního termínu pro hodnocení žáka za 2. pololetí předchozího školního roku a pro dočasnou docházku žáka, který nebyl hodnocen za 2. pololetí, do nejbližšího vyššího ročníku (§ 52 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb.).