ÚŘEDNÍ HODINY PRO VEŘEJNOST
ředitel školy: Mgr. ŠAFRÁNEK Pavelpondělí 8:00 - 9:00 a 13:00 - 14:00středa 8:00 - 9:00 a 14:00 - 15:30
zástupce školy: Ing. FILIP Josefúterý 14:00 - 15:30čtvrtek 14:00 - 15:30
kancelář školy: PŘÁDOVÁ Kamilapondělí 8:00 - 9:00 a 13:00 - 14:00středa 8:00 - 9:00 a 14:00 - 15:30

V případě potřeby lze domluvit schůzku telefonicky nebo emailem.

širší vedení školyjménoemailtelefonlinka
Ředitel, jednatelMgr. Šafránek Pavelreditel@zs-smolkova.cz+420 241 470 642---
Zástupce řediteleIng. Filip Joseffilip@zs-smolkova.cz+420 241 471 36233
Koordinátor pro I. stupeňMgr. Kotalová Věrakotalova@zs.smolkova.cz+420 241 471 36227
Personalista, ekonomka školyPřádová Kamila, DiS.pradova@zs-smolkova.cz+420 241 471 36223
Školní metodik prevenceMgr. Lavická Lucielavicka@zs-smolkova.cz+420 241 471 36324
Výchovný poradceMgr. Pěknicová Danapeknicova@zs-smolkova.cz+420 776 005 955---
Speciální pedagog, adaptační koordinátorMgr. Kinclová Vondrušková Petrakinclova@zs-smolkova.cz+420 241 471 362---
Koordinátor projektůBohuslavová Martinabohuslavova@zs-smolkova.cz+420 241 471 36225
Vedoucí školní družinyMgr. Soukupová Blankasoukupova@zs-smolkova.cz+420 778 709 803---
Vedoucí školní jídelnyKubálková Zdeňkajidelna.zs.smolkova@centrum.cz+420 241 710 819; +420 778 709 802---
ŠkolníkEntner Boleslav---+420 241 471 36225,21
Vrátnice - ústřednaVydřihost Jiří---+420 241 471 36238

Telefonické spojení na učitele a asistenty je možné přes ústřednu +420 241 471 362, nejlépe v době přestávek.

Každý pracovník má emailovou adresu ve tvaru příjmení@zs-smolkova.cz

třídatřídní učitelasistent pedagogaemaillinka
PTProche DagmarKorch Ninaproche@zs-smolkova.cz---
1.AMgr. Soukupová BlankaMgr. Novotný Vít a Straková Veronikasoukupova@zs-smolkova.cz27
1.BMgr. Šafaříková IvonaŠálová Petrasafarikova@zs-smolkova.cz---
1.CMgr. Pečená LucieBc. Veronika Amchovápecena@zs-smolkova.cz28
2.AMgr. Šimurková Lýdia---simurkova@zs-smolkova.cz37
2.BMgr. Vojtová VeronikaMgr. Balakhtina Ladavojtova@zs-smolkova.cz28
3.AMgr. Lorencová Monika ---lorencova@zs-smolkova.cz28
3.BMgr. Tomášková AnnaHanusová Eliškatomaskova@zs-smolkova.cz; hanusova@zs-smolkova.cz28
4.ADušková Marta---duskova@zs-smolkova.cz37
4.BMgr. Říhová Kateřina---rihova@zs-smolkova.cz37
5.AMgr. Kotalová VěraNytlová Hana, Mgr. Novotný Josefkotalova@zs-smolkova.cz; nytlova@zs-smolkova.cz27
5.BČerná MiroslavaGarvizu Ilonacerna@zs-smolkova.cz27
6.AIng. Vodičková Denisa---vodickova@zs-smolkova.cz35
6.BBc. Bretšnajdrová Hana---bretsnajdrova@zs-smolkova.cz34
7.AMgr. Petříková Eva---petrikova@zs-smolkova.cz32
7.BMgr. Holá EvaMgr. Marušková Monikahola@zs-smolkova.cz; maruskova@zs-smolkova.cz24
8.AMgr. Kutheilová MarieČerná Zdeňkakutheilova@zs-smolkova.cz; cernaz@zs-smolkova.cz35
8.BMgr. Jobek Tomáš---jobek@zs-smolkova.cz32
9.AMgr. Vojta Václav---vojta@zs-smolkova.cz32
9.BMgr. Lavická Lucie---lavicka@zs-smolkova.cz34
Netřídní učiteléemaillinka
Ing., Bc. Cibulková Stanislavacibulkova@zs-smolkova.cz34
Ing. Filip Joseffilip@zs-smolkova.cz33
Mgr. Kračmanová Evakracmanova@zs-smolkova.cz35
Mgr. Pěknicová Danapeknicova@zs-smolkova.cz24
Mgr. Šafránek Pavelreditel@zs-smolkova.cz22
Mgr. Trnková Janatrnkova@zs-smolkova.cz34
PhDr. Vondra Roman PhD.vondra@za-smolkova.cz34
Vychovatelky školní družinyemailtelefon
Hanzlíková Ludmilahanzlikova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Hanusová Eliškahanusova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Bc. Kadlecová Zuzanakadlecova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Bc. Pokorná Radkapokorna@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Schmittová Eliškaschmittova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Zajnullina Soňazajnullina@zs-smolkova.cz+420 777 600 432