ÚŘEDNÍ HODINY PRO VEŘEJNOST

Ředitel školy: Mgr. ŠAFRÁNEK Pavel

 Pondělí

středa

13:00 – 14:00

14:00 – 15:30

Zástupce ředitele pro 1. stupeň: Mgr. SOUKUPOVÁ Blanka

 Pondělí

středa

13:00 – 14:00

14:00 – 15:30

Zástupce ředitele pro 2. stupeň: Ing. FILIP Josef

 Pondělí

Úterý

Čtvrtek

09:00 – 10:00

14:00 – 15:30

14:00 – 15:30

Kancelář školy: PŘÁDOVÁ Kamila DiS.

 Pondělí

středa

08:00 – 09:00

08:00 – 09:00

13:00 – 14:00

14:00 – 15:30

širší vedení školyjménoe-mailtelefonlinka
Ředitel, jednatelMgr. Šafránek Pavelreditel@zs-smolkova.cz+420 777 600 596---
Zástupce ředitele 1. stupeňMgr. Soukupová Blankasoukupova@zs-smolkova.cz+420 241 471 36233
Zástupce ředitele 2. stupeňIng. Filip Joseffilip@zs-smolkova.cz+420 241 471 36233
Personalista, ekonomka školyPřádová Kamila, DiS.pradova@zs-smolkova.cz+420 241 471 36223
Školní metodik prevenceMgr. Lavická Lucielavicka@zs-smolkova.cz+420 241 471 36224
Výchovný poradceMgr. Holá Evahola@zs-smolkova.cz+420 241 471 36224
Speciální pedagog, adaptační koordinátorMgr. Kinclová Vondrušková Petrakinclova@zs-smolkova.cz+420 241 471 362---
Koordinátor projektůBohuslavová Martinabohuslavova@zs-smolkova.cz+420 241 471 36225
Hlavní vychovatelkaBc. Kadlecová Zuzanakadlecova@zs-smolkova.cz---
Vedoucí školní jídelnyKubálková Zdeňkajidelna.zs.smolkova@centrum.cz+420 241 710 819; +420 778 709 802---
ŠkolníkEntner Boleslav---+420 241 471 36221
Vrátnice - ústřednaVydřihost Jiří---+420 241 471 36238

Telefonické spojení na učitele a asistenty je možné přes ústřednu +420 241 471 362, nejlépe v době přestávek.

Každý pracovník má emailovou adresu ve tvaru příjmení@zs-smolkova.cz

třídatřídní učitele-maillinka
PTProche Dagmarproche@zs-smolkova.cz---
1.AJUDr. Dietrichová Janadietrichova@zs-smolkova.cz 28
1.BČerná Miroslavacerna@zs-smolkova.cz27
2.AMgr. Soukupová Blankasoukupova@zs-smolkova.cz27
2.BMgr. Nývltová Evanyvltova@zs-smolkova.cz37
3.AMgr. Říhová Kateřinarihova@zs-smolkova.cz28
3.BMgr. Vojtová Veronikavojtova@zs-smolkova.cz28
4.AMgr. Lorencová Monikalorencova@zs-smolkova.cz28
4.BIng. Bc. Záhrobský Lukášzahrobsky@zs-smolkova.cz27
5.ADušková Martaduskova@zs-smolkova.cz37
5.BMgr. Soukupová Blankasoukupova@zs-smolkova.cz​27
6.AMgr. Lavická Lucielavicka@zs-smolkova.cz24
6.BDemeter Michaldemeter@zs-smolkova.cz---
7.AIng. Smetanová Zuzanasmetanova@zs-smolkova.cz35
7.BMoravec Bohuslavmoravec@zs-smolkova.cz34
8.AMgr. Petříková Evapetrikova@zs-smolkova.cz32
8.BMgr. Holá Evahola@zs-smolkova.cz24
9.AMgr. Kutheilová Mariekutheilova@zs-smolkova.cz35
9.BMgr. Jobek Tomášjobek@zs-smolkova.cz32
Netřídní učitelée-maillinka
Ing. Filip Joseffilip@zs-smolkova.cz33
Mgr. Šafránek Pavelreditel@zs-smolkova.cz---
Mgr. Trnková Janatrnkova@zs-smolkova.cz34
Mgr. Vojta Václavvojta@zs-smolkova.cz32
Straková Veronikastrakova@zs-smolkova.cz---
Korch Ninakorch@zs-smolkova.cz---
Bc. Prknová Monikaprknova@zs-smolkova.cz---
Mgr. Kračmanová Evakracmanova@zs-smolkova.cz---
Mgr. Kolář Jankolar@zs-smolkova.cz ---
Mgr. Tomášková Anna tomaskova@zs-smolkova.cz---
Mgr. Bc. Kinclová Petrakinclova@zs-smolkova.cz---
Asistenti pedagogae-mail
Mgr. Balakhtina Ladabalakhtina@zs-smolkova.cz
Mgr. Novotný Vítnovotnyv@zs-smolkova.cz
Kučerová Anetakucerova@zs-smolkova.cz
Černá Zdeňkacernaz@zs-smolkova.cz
Nytlová Hananytlova@zs-smolkova.cz
Mgr. Marušková Monikamaruskova@zs-smolkova.cz
Hoffmann Petrahoffmann@zs-smolkova.cz
Mgr. Melnykova Ievgeniiamelnykova@zs-smolkova.cz
Bohuslav Dominikbohuslav@zs-smolkova.cz
Novotná Hananovotna@zs-smolkova.cz
Poddaná Jindřiškapoddana@zs-smolkova.cz
Vychovatelky školní družinye-mailtelefon
Hanzlíková Ludmila | 1. odděleníhanzlikova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Hanusová Eliška | 6. odděleníhanusova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Bc. Kadlecová Zuzana | 5. odděleníkadlecova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Bc. Pokorná Radka | 4. oddělenípokorna@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Schmittová Eliška | 2. odděleníschmittova@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Zajnullina Soňa | 3. oddělenízajnullina@zs-smolkova.cz+420 777 600 432
Školská radaPozicekontakt
Mgr. Veronika VojtováPředseda školské radyvojtova@zs-smolkova.cz
Mgr. Tomáš JobekMístopředseda školské radyjobek@zs-smolkova.cz
Andrea Loualičlen školské rady - rodičelouali.ms@zs-smolkova.cz
Ing. Josef Lukeščlen školské rady - rodičelukes@podvodu.cz | +420 777 553 601
Jakub Rychlýčlen školské rady - zřizovatel MČP12me@jakubrychly.cz | +420 773 319 015
Jakub Němecčlen školské rady - zřizovatel MČP12nemec.jakub@praha12.cz