PEJSCI - DUBEN 2023/2024

Měsíc duben byl nabitý. Nejprve nás začátkem dubna čekaly velikonoční prázdniny.
Takže po zaslouženém volnu jsme se vrátili zpět a povídali jsme o zážitcích z Velikonoc.
Nechyběl ani obrázek, který děti na toto téma namalovaly. Také byli v naší škole zápisy do prvních tříd.
Takže jsme společně s dětmi vyrobili dárečky pro budoucí prvňáčky.
Často zdobíme i nástěnku našimi výrobky, takže jsme dělali pomocí ruliček od toaletního papíru tulipány.
Kreslili jsme jaro, když se podíváme klíčovou dírkou za dveře, jarní mandaly a také motýlky.
18.4. Jeli děti do Lasergamu, bohužel ze zdravotních důvodů jsem nemohla s nimi, ale věřím, že si akci moc užili.
Stále pokračujeme v pracovním sešitu- Hravá školní družina, kde nás čekalo téma Velikonoc (zvyky, barvení vajíček, jak to chodí u nás doma atd..)
Nebo i téma- Chraňte Zemi. Které se nám krásně hodilo i ke dni 22.4. Den Země.
Měsíc jsme zakončili výrobou čarodějnice.
Jelikož je většinou už venku krásně, snažíme se tam trávit co nejvíce času. Hrajeme si s ostatními odděleními a také jsme byli na procházce a hřišti na Tempu.