PEJSCI - PROSINEC 2023/2024

Nastal poslední měsíc v tomto roce. Vrcholily poslední přípravy na vánoční jarmark.
5. prosince nás čekali čerti. Tak jsme si s dětmi vytvořili peklo. Namalovali jsme čerty a pořádný kotel u kterého stál Lucifer.
13.12. nás konečně čekal Jarmark, na který jsme se už všichni moc těšili. Děti si nakoupili hezké výrobky i z jiných oddělení. Kroužek herectví nám předvedl jejich vánoční pohádku. Také jsme si mohli koupit něco dobrého k pití nebo jídlu a hezky jsme nasávali vánoční atmosféru.
Také jsme pokračovali v našem sešitu „Hravá družina‘‘, kde jsme dělali též téma Vánoc.
Doplnily vánoční obrázek a poté ho vybarvily, opakovali zvyky, které se dodržují v rodinách.
Nechyběli ani hry- piškvorky, dobble, mikádo, puzzle.
21.12. jsme si v našem oddělení udělali besídku, děti donesly krásné dárky.
Zazpívali jsme si, zatancovali. Zahráli jsme si oblíbené hry, jako např. židličkovanou a živé pexeso.
Celý měsíc jsme si užili a těšíme se, co nám přinese nový rok.

S pozdravem Eliška Hanusová