PEJSCI - ZÁŘÍ 2023/2024

Opět jsme se sešli v novém školním roce. Tentokrát se naše třída pejsků skládá ze třetí a čtvrté třídy. Abychom se mezi sebou co nejlépe seznámili, tak jsme se představili a zahráli si hry.

Také jsme si zahráli živé pexeso, kdy děti spolu musely spolupracovat a v různých dvojících si vymyslely zvuky, a daná dvojce je musela uhádnout. Samozřejmě nechyběla ani malá sladká odměna.

Také jsme se každý namaloval na nástěnku abychom věděli, kdo do naší třídy chodí.

A jelikož každá třída má mít svá pravidla, tak ani v té naší nesmí chybět. Tak aby si je zapamatovali, vyrobili si je sami. Pak stačilo jen je zalaminovat a dát na dveře.
Samozřejmě jsme nemohli zapomenou na léto, kdy jsme měli prázdniny, takže jsme si s dětmi o tom povídali kde se jim nejvíce líbilo a také si to každý namaloval a ukázal svým kamarádům.

Když chceme relaxovat tak si vykreslujeme mandaly nebo hrajeme deskové hry.

V říjnu nás taky bude čekat akce pyžamový den. Tak jsme si k této příležitosti vytvořili návrhy svých pyžámek a už se této akce nemůžeme dočkat.

A jelikož máme většinou ještě krásné počasí tak trávíme čas venku na školní zahradě, kde se
potkáváme ještě s dalšími odděleními z družiny a hrajeme různé míčové hry.

Také nám vyšla krásná procházka do Modřanské rokle a do lesa ke kozám.