Milí rodiče prvňáčků a předškoláčků,

srdečně Vás zveme na slavnostní přivítání našich nových žáků, které proběhne 2. září v 8:30 před školou. Těšíme se, že s Vámi společně zahájíme tento nový školní rok! Vaše třídní učitelky a vychovatelky Vás poté zavedou do tříd, kde proběhnou informační schůzky.

Těšíme se na setkání s Vámi a na společné zážitky s našimi malými školáčky!

S přátelským pozdravem,

Vaše škola

Milí rodiče,

rádi bychom vás informovali o organizaci prvního dne školy, který proběhne 2. září.

Sejdeme se před školou v 7:45 hodin, kde třídní učitelé převezmou své žáky a odvedou je do tříd. Výuka bude trvat pouze jednu vyučovací hodinu, po které půjdou žáci domů. Obědy budou vydávány v době od 11:00 – 12:00 hodin.

Pro ty z vás, jejichž děti využívají školní družinu, ale ten den ji nebudou potřebovat, napište lísteček, který vašim dětem umožní odejít domů samostatně v daný čas.

V 8:30 hodin se sejdeme, abychom srdečně přivítali naše nejmenší prvňáčky a předškoláčky. Těšíme se na vás a na nový školní rok plný radosti a poznávání!

S přátelským pozdravem,
Vaše škola.

Z důvodu rychlého nárůstu počtu žáků v ZŠ a MŠ Smolkova v Praze 12, není možné vyhradit ve škole místo pro odkládání koloběžek a kol. Proto nedoporučujeme jejich užívání na cestě do i ze školy, protože nemůžeme garantovat jejich ostrahu.

Děkujeme za pochopení, řešení do budoucna hledáme.

Maximální průměr třmenu / oblouku je 6 mm, větší neprojde otvorem otočného zámku. Skříňka nepůjde zavřít a to je u zamykatelné skříňky dost podstatná závada.

Rozměr G minimálně 1,4 cm, mezera mezi stranami třmenu /oblouku musí být větší než tělo otočného zámku, jinak by zámek nesplnil svoji funkci.

V případě zájmu o stravování ve školní jídelně doporučuji vše vyřídit poslední týden v srpnu, tj. 26.8. – 30.8.2024 v kanceláři ŠJ.
tel. č. 778 709 802

Rada řeší záležitosti týkající se provozu školy, na své schůzky zve i ředitele školy.

Školská rada se schází nepravidelně, dle aktuální potřeby.