MÉĎOVÉ - BŘEZEN 2023/2024

Konečně nám začalo jaro a můžeme chodit více ven na školní hřiště. Děti zde hrají různé hry, jezdí na dětských motorkách nebo si kreslí křídami na chodník.
Museli jsme na nástěnky udělat novou výzdobu, a tak jsme tvořili z barevných papírů jarní květinu. Květy jsme dělali z tyčinek do uší.
K MDŽ jsme maminkám vyráběli přáníčka ve tvaru srdíčka.
Také jsme vykreslovali vázu na květiny a do ní jsme kreslili jarní květinu – Tulipán. Aby toho nebylo málo, vykreslovali a vystřihovali jsme věnec z květin.
Jelikož tento měsíc jsou Velikonoce, dělali jsme i velikonoční výzdobu. Vykreslovali jsme vodovými barvami obrázek velikonočního zajíce s kraslicemi v košíku.
Velikonoce nás zaměstnaly na dlouho, a tak jsme ještě vykreslovali velikonoční kraslici na papíře. Také jsme kreslili vrbu ve váze a na ní velikonoční vajíčka.
Po obědě vždy čteme knížku na pokračování. Tentokrát jsme jich měli více.: Medvědí bratři.“ (Disney) Dále jsme četli knížku „Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty:“ (Hana Doskočilová). A začali jsme číst „Čertí babička.“ (Iva Gecková)
Vychovatelka Eliška