MÉĎOVÉ - PROSINEC 2023/2024

Tento měsíc pracujeme hodně na Vánočním jarmarku a tak jsme tvořili o trochu méně.
Na nástěnku jsme tvořili vystřihováním a vybarvováním Mikuláše. Po vystřihnutí ho děti musely poskládat do určitého tvaru. Všem se moc povedl.
Také jsme vystřihovali a lepili sněhuláka z barevných papírů.
Abychom zaplnili nástěnku ve třídě, vykreslovali jsme obrázek vánočních zvonků a také andílka s hvězdami.
Vykreslovali jsme obrázek vánočního stromku podle své fantazie.
Při odpočinku po obědě jsme dočetli knížku na pokračování „Neplechy čerta Zbrklíka“ (Sandra Dražilová Zlámalová) a začali jsme číst další knížku „Maková panenka a motýl Emanuel“ ( Václav Čtvrtek)
13.12. jsme měli ve školní jídelně Vánoční jarmark, kde mohli přijít i rodiče, jiní účastníci rodin a přátelé. Mohli si zakoupit vánoční dekorace, které vyráběly jejich děti. Nebo i jiné vánoční dekorace. V občerstvení se občerstvit, nebo si posedět a popovídat s jinými lidmi.

Všem přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně štěstí a zdraví.

Eliška Schmittová