MÉĎOVÉ - ÚNOR 2023/2024

Po jarních prázdninách jsme se vrátili plní síly. Hned jsme začali pracovat na zaplnění nástěnky novými obrázky.
Vykreslovali jsme obrázek sněženky s pozadím s geometrickými tvary. Tvary museli mít jinou barvu než sněženka, aby krásně vynikla.
Z barevných papírů jsme lepili obrázek sněženky. Dětem se moc povedly. Kreslili jsme mamince k svatému Valentýnu srdce podle své fantazie. Děti si s tím daly opravdu práci.
Také jsme temperovými barvami na čtvrtku kreslili jarní květinu – Narcis. Vyzdobili jsme si s ní nástěnku na chodbě.
Jelikož máme masopustní čas, kreslili jsme na papír masopustního klauna, podle své fantazie. A samozřejmě jsme si museli vyrobit masopustní masku. Měli jsme na výběr lva, indiána, jednorožce, piráta a jiné.
Při odpočinku po obědě čteme knížku na pokračování „Rumcajsova loupežnická knížka.“ (Václav Čtvrtek)
Když nám počasí dovolí, chodíme ven na školní hřiště, kde děti jezdí na motorkách, kreslí si křídami na chodník, hrají fotbal a jiné hry.
Vychovatelka Eliška